Czarownice' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition

Zakończyć Klątwa Charleston przed zaciera całą rodzinę i zapisać młodą dziewczynę w Legacy czarownic: Klątwa Charleston! Po stwierdzeniu, że jesteś ostatni żyjący w stosunku do młodej sieroty o imieniu Lynn, odkryć przerażającą historię jej rodziny. W Charlestons były systematycznie zabity przez wiedźmę i teraz to do Ciebie, aby chronić Lynn! Zmierz się z przerażającą czarownicę i zapisać Lynn w Legacy czarownic: Klątwa Charleston jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji!. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Oszałamiająca soundtrack

Gra Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition pobierz


Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Witches' Legacy: The Charleston Curse Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: