Władca Pogody: Wyprawa za księżniczką. Edycja kolekcjonerska do pobrania

Dawny nieprzyjaciel powraca w nowej części Władcy Pogody, lecz tym razem jedynie jako zapowiedź czegoś jeszcze bardziej złowrogiego! Na szczęście nadal posiadasz kontrolę nad żywiołami, kiedy wyruszasz na ratunek uwięzionej księżniczce. Musisz odbudować zniszczoną krainę i powstrzymać nieubłagane zło przed całkowitym unicestwieniem magicznego królestwa Lorraine!

Na swej drodze pomożesz mieszkańcom zebrać materiały, odbudowując ich wioski i wypełniając kolejne zadania, gdy przy pomocy słońca, deszczu, wiatru i burzy uzyskasz bujne plony, pozbędziesz się duchów i bandytów oraz usuniesz wszelkie przeszkody. Możesz grać w dowolny sposób: pracując jak najszybciej i walcząc o nagrody lub nie spiesząc się i delektując kolorową grafiką, wspaniałą muzyką i wciągającą treścią.


Gra Władca Pogody: Wyprawa za księżniczką. Edycja kolekcjonerska pobierz

  • Pełne wyzwań poziomy
  • Spektakularne tła
  • Warte zdobycia nagrody
  • Tryb gry relaks i ekspert
  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
Władca Pogody: Wyprawa za księżniczką. Edycja kolekcjonerska Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Władca Pogody: Wyprawa za księżniczką. Edycja kolekcjonerska
Władca Pogody: Wyprawa za księżniczką. Edycja kolekcjonerska do Pobrania
709 MB
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: