Voodoo Whisperer: Curse of Legend Collector's Edition

Prowadzony przez jednego z najpotężniejszych kapłanek voodoo w świecie, Lillian uczy się korzystać z jej mocy. Nagle, mroczna siła osiada nad Nowym Orleanie i Marie Leveau, nauczyciel Lillian jest, znajduje się pod przekleństwem. W rzeczywistości, całe miasto zostało wprowadzone w głębokim, ciemnym śnie przez tajemniczego siły zła. Teraz młody Lillian musi znaleźć sojuszników i odkryć mroczne tajemnice voodoo, aby uratować jej kapitana i darmowe jej przyjaciół, zanim będzie za późno Voodoo Whisperer: Curse of a Legend! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Gorgeous Tapety

Gra Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition pobierz


Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Voodoo Whisperer: Curse of a Legend Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: