Teatru absurdu Collector's Edition

Scarlett Frost, specjalista w mrocznych sztuk, został wezwany do luksusowego i zdalnego teatru w snowy Alpach włoskich. Czy to możliwe, że niesławny i diaboliczny Cube Habsburg został znaleziony i zakupiony przez właściciela teatru, złowieszczego Dr Corvis? Kostka mówi się uwięzić potężnego i starożytnego demona babiloński że siać piekielny zniszczenia jeśli kostka powinna pęknąć. W chwili rozpaczliwej błąd przerwy Cube i demonów wybucha w dusze Dr Corvis i jego młoda córka Betanii. Starożytny teatr w samotnych górach zimą staje się areną duchowej wojny, między siłami najciemniejszych podziemia i przebiegłego i ezoterycznych umysł Scarlett Frost. Ale Scarlett wkrótce dowiaduje się, że jedynym sposobem, aby walczyć demon ten potężny jest opętany przez jednego siebie. Dopiero wtedy będzie mogła nabyć bilet do teatru absurdu. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Integrated Strategy Guide
  • Bonus Content

Gra Theatre of the Absurd Collector's Edition pobierz


Theatre of the Absurd Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Theatre of the Absurd Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Theatre of the Absurd Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: