Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition

Po archeolog uwalnia żywioł wody, to do ciebie, aby przywrócić równowagę elementów w Temple of Life: The Legend of Four Elements! Scour ukryty obiekt sceny i rozwiązać zawiłe łamigłówki, aby zapisać cały świat! Znajdź artefakty i pracować tak szybko, jak to możliwe, aby zatrzymać szkody wyrządzone. Można wyśledzić żywioł wody, zanim będzie za późno? Dowiedz się, w Temple of Life: The Legend of Four Elements! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Niesamowite osiągnięcia
  • Integrated Strategy Guide

Gra Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition pobierz


Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: