Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Kolekcjoner's Edition

Połącz smoka i Phoenix królestw Duchów Tajemnicy: Song of the Phoenix. Królestw Smoka i Phoenix zostały walczące ze sobą ponad 300 lat. Princess of the Dragon królestwa została ustawiona na poślubić Księcia Phoenix Królestwa w celu doprowadzenia do zakończenia konfliktu, ale książę został porwany! Zła wiedźma, uwięziony w setkach kamiennych lat temu, zorganizował porwanie księcia. Jeśli dwa Kingdoms nie mogą tworzyć rozejm przez małżeństwa, a następnie będzie się uwolnić czarownica z jej więzienia. Pomoc Księżniczka zlokalizować jej zaginionego pana młodego i zjednoczenia dwóch królestw w tej urzekającej grze! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Concept Art

Gra Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition pobierz


Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: