Ciche Noce: Collector Pianista's Edition

Zapisz swoją siostrę i odkryć tajemnice starożytnej organizacji w Silent Nights: Pianista! Ty i twoja siostra, Yvette, pochodzi z długiej linii uzdolnionych muzyków. Po przyjeździe do jej towarzyszyć na koncercie w wokalnej swoim rodzinnym mieście, można odkryć, że została porwana przez tajemniczą grupę z planami wykorzystują swój talent do skrajnej celu. Poznaj ukryty obiekt sceny i dotrzeć do sedna rzeczy przed twojej siostry głos milknie na zawsze w Silent Nights: The Pianist! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Tapety

Gra Silent Nights: The Pianist Collector's Edition pobierz


Silent Nights: The Pianist Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Silent Nights: The Pianist Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Silent Nights: The Pianist Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: