Shattered Minds: Masquerade Collector's Edition

Stop nikczemną Visage z rujnuje Mardi Gras w Shattered Minds: Masquerade, niesamowite Hidden Object Puzzle Adventure! Visage wywołała mgły, który ocierał twarze wszystkich w mieście. Jak Visage sieje spustoszenie w Nowym Orleanie, rodzina Boudreaux, który uważano za dawno umarłych, kiedy ich dwór spłonął, powróciła by zemścić się na mieście. Dowiedz się mroczny sekret Visage i rodziny Boudreaux i powstrzymać ich raz na zawsze. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Oszałamiająca Soundtrack
  • Wspaniałe Tapety

Gra Shattered Minds: Masquerade Collector's Edition pobierz


Shattered Minds: Masquerade Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Shattered Minds: Masquerade Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Shattered Minds: Masquerade Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: