Na czas Sally's Salon - Beauty Secrets. Collector's Edition do pobrania

A kto to wrócił!?

Interes kwitnie, a Sally i jej nowy pomocnik François dbali zabiegami kosmetycznymi i fryzjerskimi urodę mieszkańców ich miasteczka. Do czasu, gdy gruchnęła wieść, po której Sally oszalała z radości!

Niedaleko Snuggford jej ulubiony piosenkarz i dawna miłość, Julio , śpiewa koncert pożegnalny! Sally jest jedną z jego największych fanek, więc lepszej niespodzianki nie mogła sobie wymarzyć. Ale to jeszcze nic! Nikt nie wie, że 20 lat temu Julio i Sally przeżyli wakacyjny romans!

Kiedy Sally jest już pewna, że teraz będą mogli do siebie wrócić… wydarza się katastrofa! Samolot, którym Julio leci na koncert, znika z radarów! Sally postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i wyrusza z François na niesamowite poszukiwania!

Czy Sally odnajdzie utraconego ukochanego? ️ Zrób sobie śliczną fryzurę, nałóż makijaż, zapakuj najładniejszą sukienkę i przeżyj z nimi pasjonującą przygodę w grze polegającej na zarządzaniu czasem!


Gra Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition pobierz

  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition
Sally’s Salon – Beauty Secrets. Collector’s Edition do Pobrania
352 MB