Cmentarz wykupu: Grave Edycja Kolekcjonerska zeznań

Escape przeklętą wyspę zamieszkałą przez zagubionych dusz Cmentarz wykupu: Grave świadectwa! Po dziwnym zrządzeniem losu, znajdziesz się linka na niesamowitym wyspie. Jak szukać sposobu na przekroczenie zdradliwe wody, nieziemskiego wioślarz wydaje i mówi pan jedynym sposobem na powrót do domu żywy jest pomoc w trzech biednych duchów uwięzionych na wyspie. Podróż przez historię i prawo krzywd z przeszłości zarobić domu przejścia w tej ekscytującej przygody ukrytych przedmiotów! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Gameplay Bonus
  • Integrated Strategy Guide
  • Soundtrack do pobrania
  • Niesamowite Extras sztuki!

Gra Redemption Cemetery: Grave Testimony Collector’s Edition pobierz


Redemption Cemetery: Grave Testimony Collector’s Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Redemption Cemetery: Grave Testimony Collector’s Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Redemption Cemetery: Grave Testimony Collector’s Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: