Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition

Użyj mistyczne medalion odkrywać magiczny świat i uratować młodą dziewczynę w Otherworld: Spring of Shadows! Po zakupie ciekawy dom na wsi, możesz wyruszyć w niesamowitą przygodę. Z pomocą magicznych stworzeń, znaleźć i zapisać Fiona, zanim będzie za późno! Znajdź groźny cień, które miały Fiona i odesłać ją do naszego świata. Rozwiązuj zagadki i pomysłowych odkryć tajemnice w Otherworld: Spring of Shadows, zabawy Hidden Object Puzzle Adventure game.This to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition pobierz


Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: