Tajemnica Trackers: Four Aces Collector's Edition

Zatrzymanie przebiegły spisek w tajemnicy: Trackers Four Aces! Całe miasteczko jasnym został ewakuowany po serii dziwnych ataków zwierząt. Teraz dziwne stworzenia snujące się po ulicach, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem i po prostu wylądował w samym środku tego wszystkiego. Jak zacząć badać, odkrywać, że ataki mogą być częścią całej serii zbrodni popełnionych w mieście, wszystko wstecz do organizacji o nazwie Four Aces. Ale kim są asy i jaki jest ich plan? Z pomocą swojego wiernego psiego towarzysza, Elf, musisz zachować kopanie dotrzeć do sedna rzeczy. Powodzenia tam, detektywie. Będziesz potrzebować! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Rozdział bonusowy, który ujawnia finale cztery asy "plan!
  • Oszałamiająca tapety, wygaszacze ekranu i Concept Art
  • Utworów muzycznych do pobrania
  • Integrated Strategy Guide

Gra Mystery Trackers: Four Aces Collector's Edition pobierz


Mystery Trackers: Four Aces Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Mystery Trackers: Four Aces Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Mystery Trackers: Four Aces Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: