Tajemnica Trackers: Black Isle Collector's Edition

Zbadaj rzekomo opuszczony wyspę Trackers tajemnica: Isle Black! Po dziennikarz zostaje porwany po rozpoczęciu śledztwa, to do ciebie, aby dowiedzieć się prawdy o Black Isle. Lat temu trzęsienie ziemi uderzyło opuszczeniu wyspy opuszczony. Żaden z budynków wydają się być uszkodzone, jednak i kapturem postać wydaje się być zatrzymanie ludzi od odkrycia prawdy. Znajdź brakującą dziennikarza i dowiedzieć złowrogi sekret w Nieodgadnionych Trackers: Isle Czarny jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition pobierz


Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: