Heritage Mystery: Znak Collector `s Edition Spirit

Zbadaj tajemnicze i śmiertelne przekleństwo! w Dziedzictwa tajemnica: Zarejestruj Ducha! Niedawna śmierć w rodzinie Williams przynosi plotek o wieku przekleństwa starego rodzinnego umieszczonym na nich przez czarownicę. Czy ta część śmierć czarownicy zemsty? Zostaliście wezwani w celu zbadania tego i powstrzymać histerię z dotarciem na resztę miasta. Czy ta śmierć wynikiem przekleństwa, czy jest to część czegoś głębszego? Dowiedz się, w tej ekscytującej Hidden Object Puzzle Adventure! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Integrated Strategy Guide
  • Ekscytujący rozdział premii
  • Odkryć ukryte rodzinny sekret
  • Przesłuchać kilka podejrzanych

Gra Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector`s Edition pobierz


Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector`s Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector`s Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Mystery Heritage: Sign of the Spirit Collector`s Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: