Midnight Mysteries 3: Devil na kolektorze Mississippi's Edition

Duch Marka Twaina przyszedł do was szukając pomocy. Kiedy pasja Twain do historii literatury reignites kontrowersyjnej debaty na temat prawdziwej tożsamości Szekspira, odwieczne pytanie wskrzesza jedną z najbardziej zło zainteresowanych stron. Po przebudzeniu złego ducha, o Twain ustawia się pozbyć swego czasu z ciemności, ale fabuła tylko zgęstnieje. Z pomocą Twain, trzeba rozwikłać połączenia spróbuj ustawić historii prosto w Midnight Mysteries: Devil na Missisipi! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Concept Art
  • Wspaniałe Tapety

Gra Midnight Mysteries 3: Devil on the Mississippi Collector's Edition pobierz


Midnight Mysteries 3: Devil on the Mississippi Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Midnight Mysteries 3: Devil on the Mississippi Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Midnight Mysteries 3: Devil on the Mississippi Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: