Marie Antoinette i uczniowie Loki

Jest rok 1787 i French monarchia żyje swoje ostatnie lata spokoju. W Wiedniu Mozart jest tylko o, aby zakończyć swoją najnowszą operę. Daleko na północy, w Islandii, ogromna erupcja wulkanu już zmienił oblicze Europy na zawsze. Jaki jest związek między tymi wydarzeniami? Dołącz Josepha Duschek, słynny śpiewak operowy, jak ona bada tajemniczą zbrodnię i zaczyna swoją misję dla prawdy. Odkrywają zdradzieckich działek otaczających Marie Antoinette, królowa Francji i wyśledzić podejrzanych nauczajcie Lokiego. Podróż do wspaniałych miast, takich jak Philadelphia, Wersalu, Wiedniu i Pradze i spotkać znanych historycznych postaci, takich jak Mozart, Benjamin Franklin, Jeanne de Valois, a nawet Marii Antoniny! Wyostrzyć swoje umiejętności poprzez zagadki i łamigłówki w tej ekscytującej Hidden Object Puzzle Adventure!

  • Interakcja z znanych postaci
  • Rozwiązuj łamigłówki i zagadki
  • Historyczna encyklopedia w zestawie!

Gra Marie Antoinette and the Disciples of Loki pobierz


Marie Antoinette and the Disciples of Loki do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Marie Antoinette and the Disciples of Loki Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Marie Antoinette and the Disciples of Loki
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: