Margrabia: Klątwa Severed Serca Kolekcjoner's Edition

Głęboko w angielskiej wsi, Edwina margrabiego wrócił do domku, gdzie jej rodzice zginęli, chcąc porozmawiać z jednej osoby, która może rzucić światło na tragedię – volatile gospodyni, pani Thorn. Ale jej szokujące rewelacje nie są tym, co Edwina spodziewałem! Skorzystać z pomocy świata duchów i uniknąć gniewu zniekształcone bestii jak zbadać Margrabia: Klątwa Severed Serca, heart-breaking Hidden Object Puzzle Adventure! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • W grze Strategy Guide
  • Zapierające dech w piersiach grafika
  • Incredible puzzle

Gra Margrave: The Curse of the Severed Heart Collector's Edition pobierz


Margrave: The Curse of the Severed Heart Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Margrave: The Curse of the Severed Heart Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Margrave: The Curse of the Severed Heart Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: