Karol jaskiniowiec - Świąteczne Przygody zrób pobrania

Karol z niecierpliwością wyczekiwał jaskiniowiec Świat, lecz kiedy obudził Się chętny zrobić otwierania prezentów, zobaczył skrzynie skarbów rozrzucone po, całym prehistorycznym Świecia, który nazywa swoim domem, a także rozszalałe ZLE grzyby. Na dziesięć Widok podniósł Młot IW święta wyruszył nd spotkanie Przygody. Tak Jak w pierwszej czesci gry, ABY dojść; zrobić każdej wyjścia z 60 nowych plansz, Karol Musi wykazać, pomysłowością i sprytem Się.

W świętowaniu gwiazdki Beda starały Się mu przeszkodzić, Smoki, chochliki i ZLE grzyby. Jednak Karol NIE żart bezbronny. Moze pokonać; przeciwników spychając ns nich Kamienie. Żeby dostać; Się zrobić niektórych miejsc, będzie Musiał skorzystać, z magicznych źródeł i zbierać; Klucze, którymi otworzy przejścia. Aby lada wyzwanie, NIE lecz trudność; rekompensuje piękna trójwymiarowa świąteczna kraina, ktora będzie przemierzał Karol jaskiniowiec. Czy pomożesz mu w Podróży?Gra Karol Jaskiniowiec – Świateczne Przygody pobierz

  • Piękna nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia grafika
  • Wpadająca w ucho rytmiczna muzyka
  • Dwa zestawy plansz: Śnieżne wyzwanie oraz Zimowa pułapka!
  • 60 nowych ciekawych poziomów
  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
Karol Jaskiniowiec – Świateczne Przygody Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Karol Jaskiniowiec – Świateczne Przygody
Karol Jaskiniowiec – Świateczne Przygody do Pobrania
20 MB
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: