Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition

Ty odziedziczył dom, tylko do odkrycia niespokojne duchy czają się, i tylko można je usłyszeć. Lat temu, kobieta spadła z okna na poddaszu do jej zagłady, teraz ona prześladuje jej dawny dom z innej sfery. Pomóż jej w niedokończonych spraw i umieścić jej duszę do wypoczynku w tej niesamowitej Hidden Object Puzzle Adventure. Gmina z martwych i rozwiązać tajemnicę śmierci Emily. Nie wszystko jest, jak się wydaje, w Haunted Past: Realm of Ghosts. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition pobierz


Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: