Haunted Manor: Queen of Kolekcjoner śmierci's Edition

Zanurz się w Haunted Manor: Queen of Death i uratować siostrę, zanim będzie za późno! Znajdź potężny amulet, aby zatrzymać starożytne zło w tej niesamowitej Hidden Object Puzzle Adventure. Po otrzymaniu tajemniczego listu, powrót do domu okaże się, że rodzina została zamordowana. Jedynym ocalałym jest twoja siostra, Stella, która teraz potrzebuje, aby ją ocalić! Zgotować potężny eliksir, aby zapisać Stella a następnie zmierzyć się z Królową Śmierci! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition pobierz


Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: