Grim Facade: Sinister Edycja Kolekcjonerska obsesja

W Grim elewacji: Obsession Sinister, zostałeś wezwany do bujnej winnicy przez pokojówki z zamożnej rodziny. Po przyjeździe, przestraszona dziewczyna wręcza ci tajemniczy pamiętnik, który pokazuje morderstwa trzech kobiet – ale kto jest mordercą? Objawy wskazują na członka rodziny Conti jeszcze Signor Conti i jego synowie są daleko … Jak sięgnąć głębiej do dochodzenia, zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko jest, jak się wydaje na tej wiejskiej posiadłości włoskiego. Możesz odkryć prawdę, zanim się następna strona w pamiętniku zabójcy? Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus Content
  • Integrated Strategy Guide
  • Concept Art

Gra Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition pobierz


Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Grim Facade: Sinister Obsession Collector’s Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: