Golden Trails 2: The Lost Legacy. Edycja kolekcjonerska do pobrania

Przenieś się do XVIII wieku i odkryj sekrety dawnych dni w Golden Trails 2: The Lost Legacy, fantastycznej grze przygodowej z ukrytymi obiektami, drugiej części z serii Golden Trails!

W Golden Trails 2: The Lost Legacy wcielasz się w rolę Henry’ego, którego dziadek został oskarżony o piractwo i skazany na śmierć. Przemierz cztery kontynenty, odnajdź dziennik okrętowy i jego zaginione karty, aby poznać prawdę o dziadku i uratować mu życie! Jednak za tą historią kryje się coś więcej… Dawno zapomniana legenda, utracony spadek i miłość czekają!

Przeszukaj oszałamiające lokacje, żeby odnaleźć ponad 2000 ukrytych przedmiotów i rozwiązać oryginalne zagadki podczas wędrówki przez Maghreb, deszczową Anglię, Hiszpanię oraz legendarne wyspy Morza Karaibskiego. Sprawdź się na strzelnicy oraz w minigrach, zbieraj zagubione obiekty i zdobywaj liczne nagrody. Poznaj intrygującą historię i spotkaj wyjątkowe postaci z epoki w Golden Trails 2: The Lost Legacy!


Gra Golden Trails 2: The Lost Legacy. Edycja kolekcjonerska pobierz

  • Poznaj dziesiątki postaci, żywcem wyjęte z epoki!
  • Ponad 40 ręcznie rysowanych miejsc do przeszukania
  • 3 tryby gry, w tym tajna misja i nieskończony
  • Unikatowy system wskazówek
  • Ponad 45 zachwycające nagrody
  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
Golden Trails 2: The Lost Legacy. Edycja kolekcjonerska Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Golden Trails 2: The Lost Legacy. Edycja kolekcjonerska
Golden Trails 2: The Lost Legacy. Edycja kolekcjonerska do Pobrania
274 MB
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: