Fierce Tales: Dog's Heart Collector's Edition

Obywatele Houndspoint zawsze kochałem i zaufanych swoich psich towarzyszy, ale Ostatnia fala skoordynowanych ataków paczki obcymi psami rzuciły ośnieżoną górskim miasteczku w stan lęku. Gdy Twój ukochany pies, Pippa, zostaje porwana przez istoty, to ślubuję odkryć przyczynę nagłych ataków i dowiedzieć się, kto lub co, jest za to wszystko. Poznaj piękne sceny ukrytych obiektów i tajemnicze lokacje, aby odkryć prawdę w Fierce Tales: The Collector psa Heart Edition! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Integrated Strategy Guide
  • Exclusive Bonus Adventure
  • Piękne Tapety, sztuka i muzyka Concept

Gra Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition pobierz


Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Fierce Tales: The Dog's Heart Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: