Strach na sprzedaż: Sunnyvale Story Collector's Edition

Weźmy na innej niesamowitej tajemnicy w obawie o sprzedaż: Sunnyvale Story! Zbadaj dziwne morderstwo i dostać się do dołu skomplikowanej sprawie. Po wprowadzeniu go na miejscu zbrodni, zastępca zostaje porwana przez przerażającym domu ducha, który pojawia się z nikąd! Odkryj połączenie między ostatnim morderstwem i innego zabijania, który miał miejsce wiele lat temu. Umieść swoje umiejętności detektywistyczne wykorzystywania i przebłagać duchy w strachu na sprzedaż: Sunnyvale Story! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition pobierz


Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: