Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition

Anna budzi się na tajemniczej wyspie malutkiej po ucieczce zniszczenie jej podwodnego królestwa. Ona musi znaleźć swoją drogę do mistycznego pływającym miastem chmury na niebie, poszukiwania czterech dzieci światłości i zapisać je z skręconych szponach Złego cesarzowej Pandora. Po drodze musi ratować i leczyć zaczarowane niewolników zwierząt w tym fantastycznym Hidden Object Puzzle Adventure! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Dodatkowy tryb Match 3
  • W grze Strategy Guide

Gra Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition pobierz


Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Empress of the Deep 2: Song of the Blue Whale Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: