Śmierć W Toskanii Skies: Dana Collector Novel Knightstone's Edition

Podróż przez Włochy jako bestsellerowej pisarki Dana Knightstone w Death Under Tuscan Skies: Dana Novel Knightstone! Podczas wykładu na uniwersytecie w Toskanii, jesteś zaskoczony przez ducha, z 19 wieku dziewczyna imieniem Ewa. Kilkadziesiąt lat temu zmarła na tajemniczą chorobę, podczas gdy jej kochanek Giovanni lewo, aby znaleźć lekarstwo. Dlaczego nigdy nie wrócić? Rozwikłać tajemnicę jego zniknięcia, odkrywając piękne krajobrazy w tej niesamowitej Hidden Object Puzzle Adventure! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Oszałamiająca Soundtrack

Gra Death Under Tuscan Skies: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition pobierz


Death Under Tuscan Skies: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Death Under Tuscan Skies: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Death Under Tuscan Skies: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: