Ciemne Strokes: grzechy ojca Kolekcjoner's Edition

Przewodnik Ethan Czarny jak próbuje uratować swoją narzeczoną-to-be z przerażającą groźbą znany jako faceless w Dark Strokes: grzechy ojców! Gdy Zło przychodzi do ludzi, których kochasz, to co zrobisz? Ta chwila rozrachunku przybył do Ethana Blacka i potrzebuje twojej pomocy! Przewodnik Ethan w tej Hidden Object Puzzle Adventure, kiedy bada zdziesiątkowała miasto, szuka wskazówek, i złuszcza powrotem warstw przerażającej tajemnicy nadprzyrodzonego w Dark Strokes: grzechy ojców! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Concept Art

Gra Dark Strokes: Sins of the Father Collector's Edition pobierz


Dark Strokes: Sins of the Father Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Dark Strokes: Sins of the Father Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Dark Strokes: Sins of the Father Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: