Ciemny Heritage: Strażnicy Collector Nadziei's Edition

Profesor Gordon Child był twój ulubiony profesor college'u, a teraz on wezwał was, swojego ucznia gwiazdki, na wyspę Skale Cannon. Dojedziemy do stwierdzenia, że dzieci zniknął i szaleniec zniszczył wyspę i zamordowany wielu mieszkańców! Niewielu, którzy pozostali, że jesteś jedyną osobą, która może ich uratować … To jest twoje przeznaczenie. Ale, odkrywając Wariat prawdziwą tożsamość będzie kwestionować swoje umiejętności i swoje założenia. Rozwiązuj zagadki umysłu-zginanie i poszukiwanie kwestionujących ukryty obiekt sceny w Dark Heritage: Guardians of Hope! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Gra bonusowa z Moving fabuła
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition pobierz


Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: