Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition

Po przebudzeniu przykuty do podłogi obrzydliwe kabinie, musisz odkryć tajemnicę Creek Agony i uciec, zanim będzie za późno! Uniknąć niebezpiecznego policjanta, tajemniczy fantom, i wiele innych niebezpieczeństw w tej niesamowitej Hidden Object Puzzle Adventure! Dowiedzieć się, dlaczego miasto zostało ewakuowane i poznać założyciela zacienionym przeszłości Cursed Memories: Secret of Agony Creek! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition pobierz


Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Cursed Memories: The Secret of Agony Creek Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: