Cooking Dash 3: Thrills i kolekcjoner Spills's Edition

Spotkaj Flo i reszta DinerToons jak młodzieńczych DinerTeens, pracując swoją pierwszą wakacyjną pracę w restauracji tematycznych Mr Big parku. Podawać usiąść-klientów, torba do żywności dla Dash-Thru zajazdy, reorganizacji każdej restauracji w parku, zachowując swój spokój w tym dynamicznym Zarządzanie czasem gry! Zabawa tematyczne lokale, takie jak Jam dziennika i Shack Spooky będzie utrzymywać was na palcach w Cooking Dash 3: Thrills i wycieki jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji!. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Exclusive Big miejscem Gold Rush
  • Zbudowany w Strategy Guide
  • Wspaniałe tapety
  • Sensacyjna screensaver

Gra Cooking Dash 3: Thrills and Spills Collector's Edition pobierz


Cooking Dash 3: Thrills and Spills Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Cooking Dash 3: Thrills and Spills Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Cooking Dash 3: Thrills and Spills Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: