W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink. Edycja Kolekcjonerska do pobrania

Gigantyczne trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Dr Ambrose Ink — jeden z najbłyskotliwszych umysłów rewolucji technologicznej — próbuje rozwikłać tajemnicę tego nienaturalnego zjawiska.

Badania prowadzą go do Hochwald, miasta położonego wysoko w górach w pobliżu imponującego zamku rodziny Barber. Ale wkrótce po przybyciu doktor Ink znika w niejasnych okolicznościach.

Wieloletnia przyjaciółka doktora, tajny agent Evangeline Glass, musi go uratować i rozwiązać zagadkę tajemniczych trzęsień ziemi. Mając do dyspozycji tylko mechanicznego kruka, Evangeline musi dostać się do doskonale strzeżonego zamku i stawić czoła Naczelnemu Inżynierowi Gottlandu.

Agentka Glass szybko się przekonuje, że po rewolucji technologicznej należy bać się już nie tylko ludzi.


Gra W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink. Edycja Kolekcjonerska pobierz

  • Ponad 30 ukrytych przedmiotów
  • 19 osiągnięć do odblokowania
  • Dodatkowe materiały
  • Bonusowa przygoda
  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink. Edycja Kolekcjonerska Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink. Edycja Kolekcjonerska
W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink. Edycja Kolekcjonerska do Pobrania
500 MB
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: