Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition

Po przezwyciężeniu Bezsennego Zamek i Wood Moonfell, przybyliście do trudnych, górskich śniegiem czapce Goblin Królestwa. Księżniczka Sophia, jedynym człowiekiem, u ponad wieku w tej części świata, szuka odpowiedzi od swojego mądrego króla o losach resztę swego ludu. Ale ciemne Oznaki czekają: rzeczy nie są również w Królestwie, i ciemne cienie czają czeka wyłapuje nieświadomie Princess w Awakening: The Goblin Kingdom! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition pobierz


Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Awakening: The Goblin Kingdom Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: