Alamandi do pobrania

Internetowa gra o przygodach w bajcznym królestwie Alamandii — magiczny świat pełen swobody i lekkości. To bardzo proste znaleźć się tutaj. Wystarczy stworzyć swoją postać. Rozważ wizerunek bohatera, wymyśl oryginalne imię i rozpocznij podróż do magicznego świata Alamandii z jego spektakularnymi krajobrazami i wyjątkową atmosferą.

Nie zdziw się, że będziesz w podróży wraz z innymi graczami w trybie online! Za każdym razem, znajdując się na centralnym placu w nowym mieście, będziecie mogli się poznać, porozmawiać, zapraszać do siebie lub razem uczestniczyć w mini-grach! Każde miasto ma swoje przygody — „Ocalić żółwie”, „Owczy bieg, „Kasyno”, „Kotki i myszki”. Pomyśl, co przyciąga Cię najbardziej!

Im częściej wygrywasz w mini-grach, tym szybciej awansujesz z ligi amatorów, do ligi brązu, a później wyżej i wyżej. Podróżuj, rozmawiaj, zbieraj kryształy wszelkich kolorów i pomnóż swoje bogactwo ukryte w zakładce "Skarby". Zarób więcej monet, aby doskonalić swoje umiejętności i status.

Kliknięcie na avatar Twojej postaci przeniesie Cię w zdobyte przez Ciebie bogactwa. Tutaj możesz zobaczyć swoich gości, przyjaciół, prezenty. Będziesz mógł odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć dom i ogród. Jeśli zechcesz, możesz zmienić swój wygląd, wydając na to kilka monet. Zdobyć monety jest bardzo prosto. Wystarczy wygrać w jakiejkolwiek minigrze. Aha, i nie zapomnij łapać przelatujące ptaki! Jest to kolejna wspaniała okazja, aby doładować swoje konto!

W magicznym świecie Alamandii możesz swobodnie przemieszczać się balonem w dowolnym kierunku. Przebywaj w każdym mieście tak długo, jak zechcesz. Wykaż się inteligencją i bierz udział we wszystkich przygodach!


Gra Alamandi pobierz

  • System PC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra pelna kompatybilna 32/64-bits
Alamandi Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Alamandi
Alamandi do Pobrania
1 MB
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: