Agencja anomalii: Cinderstone Sierociniec Collector's Edition

Zapisz dusze dzieci Prodigy i ich dozorcy, którzy zaginęli w czasie pożaru w Agencji nieprawidłowości: Sierociniec Cinderstone! Jako agent Agencji anomalii, to do Ciebie, aby znaleźć fantomy i dowiedzieć się, kto rozpoczął śmiertelny ogień. Pomoc mieszkańcy sierocińca wykorzystać swoje niezwykłe zdolności, aby zerwać plany mistycznego bractwa i uciec! Szukaj wspaniałe ukryty obiekt sceny i rozwiązać paranormalną tajemnicę! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Niesamowite osiągnięcia
  • Przedmioty kolekcjonerskie

Gra The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition pobierz


The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: