Surface: Mystery of Another Collector światowej's Edition

Gdy Twój syn, Bobby, tajemniczo znika, to do Ciebie, aby znaleźć go w Surface: Mystery of Another World! Spokojnie dojechać do wybrzeża wykracza poza oczywiście i teraz dziwne wydarzenia dzieją się wokół ciebie! Wydaje się, że istnieje inny świat po prostu przeszłości swojej refleksji. Użyj Hidden Object talenty do zbadania tajemniczego obszaru i zapisać Bobby'ego, zanim będzie za późno Surface: Mystery of Another World jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Niesamowite Concept Art

Gra Surface: Mystery of Another World Collector's Edition pobierz


Surface: Mystery of Another World Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Surface: Mystery of Another World Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Surface: Mystery of Another World Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: