Siostra's Secrecy: Arcanum Bloodlines Collector's Edition

Ariel i Belle spadały w sierocińcu dawno temu i nie pamiętam swoich rodziców. Teraz, Belle została porwana i Ariel odchodzi w pogoni siostrą bliźniaczką. Szukaj Ariel prowadzi ją do zwrotny europejskiego miasta, że czas zapomniał i gdzie magia wypełnia powietrze. Miejscowi mówią opowieści o bezkrwawych ciała obracając się i dziwne sylwetki unoszące się w nocne niebo. Odkryj połączenie między tych dziwnych zdarzeń i uprowadzeń Belle w tej ekscytującej przygody Hidden Object Puzzle. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Integrated Strategy Guide
  • Dodatkowa zawartość gry
  • Galeria Wideo

Gra Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines Collector's Edition pobierz


Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: