Secrets of the Dark: Temple of Collector Noc's Edition

Twój przyjaciel jest dziennikarz, który przebywa w pozornie spokojnym miasteczku na pustyni. Po angażowania się opowieści z udziałem sił ciemności, zostaje porwany przez trzech mrocznych kapłanów! Teraz są gotowi poświęcić mu dostarczyć Demon Ciemności z nieograniczonej władzy, i to do Ciebie, aby ich powstrzymać! Zapisz przyjaciela w Secrets of the Dark: Temple of Night, wyzwaniem Hidden Object Puzzle Adventure! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Integrated Strategy Guide
  • Wspaniałe Tapety

Gra Secrets of the Dark: Temple of Night Collector's Edition pobierz


Secrets of the Dark: Temple of Night Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Secrets of the Dark: Temple of Night Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Secrets of the Dark: Temple of Night Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: