Tajemnica Legends: Beauty and Beast Collector's Edition

Dawno, dawno temu, głęboko w sercu królestwa, uroczy książę został przeklęty przez wzgardzona czarodziejki. Uwikłany w jej złego czaru, leżał na łożu śmierci, aż miłość uczciwego panieńskie, objawionej piękno w bestii. Jednak ich szczęśliwie nie był przeznaczony do ostatniego. Podróż przez magicznych krainach, szukać pomocy fantastycznych przyjaciół i pokonać wszelkie przeszkody, aby znaleźć piękno w bestii w Legends Mystery: Piękna i Bestia! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Zintegrowany przewodnik strategii
  • Questy Bonus
  • Magiczne środowisk i puzzle!

Gra Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition pobierz


Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: