Margrabia: Kowal's Daughter Collector's Edition

Wyrusz na ekscytującą misji ratunkowej w margrabiego: The Blacksmith córka! Miastem Cyclops Wygląda na jeden dzień raz na trzy sto lat, na wyspie przegrał kartografów. W tym dniu wyrównanie, miasto wschodzi i zachodzi ze słońcem letniej. Jak saga margrabia zbliża się druzgocący wniosek, Edwina margrabiego wyrusza na misję ratunkową w mieście. Jej jedyną szansą na ucieczkę jest powrót do życia po tajemniczych maszyn, i mam nadzieję, do jedynego ocalałego z dawnej wojny, w margrabiego: The Blacksmith córka. Przygotuj się na przygodę życia: dziedzictwo całej cywilizacji zależy Twój spryt i współczucia. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Zintegrowany przewodnik strategii
  • Bonus gameplay
  • Zauważa, deweloperów i ciekawostek

Gra Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition pobierz


Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Margrave: The Blacksmith's Daughter Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: