Fantastyczne Creations: House of Collector Brass's Edition

Ucieczka podziemny skarbiec cudów zegarku z pomocą jego wynalazcy tajemniczym i ekscentrycznym w fantastycznych dzieł: House of Brass! Manipulować parową przyrządy fachowo i słuchać poradami Edwina Q. Cogglethorpe się. Reaktywować piętro domu po piętrze, aż dotrzesz na szczyt. Czy przetrwa zdradliwe urządzeń źle funkcjonują i zrobić to z powrotem do świata powyżej? Dowiedz się, w fantastycznych dzieł: House of Brass! Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Bonus gameplay
  • Original Soundtrack
  • Wspaniałe Tapety

Gra Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition pobierz555555555


Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition do Pobrania
Dysk: MB44444
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Fantastic Creations: House of Brass Collector's Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: