Angelica Weaver: Złap mnie, jeśli potrafisz Edycja Kolekcjonerska

Angelica Weaver, detektyw specjalnej grupy zadaniowej w Chicago, musi wykorzystać swoje umiejętności dedukcyjnych renomowanych zatrzymać obecny zabójcę dni. Jedynym sposobem, żeby dostać się przed tym zabójcą jest najpierw zidentyfikować mordercę, który uciekł sprawiedliwości ponad sto lat temu. Angelica ma zdolność do łączenia się ze zmarłymi. Poprzez supersensory wizji potrafi skakać tam iz powrotem pomiędzy zbrodni scen na ulicach Londynu i historycznej współczesnego Chicago, gdzie ofiary ujawniają jej ich ostatnich chwilach. Praca z Angelica, jak ona sobie drogę przez zagadki przeszłości i używa jej wgląd do zatrzymania wzór w przyszłości w tym ukrytym przygodzie zakłopotania obiektu. Jest to specjalna edycja kolekcjonerska wydania pełne ekskluzywnych dodatków, których nie znajdziesz w standardowej wersji. Jako bonus, Collector Edition zakupów liczą się trzy znaczki na miesięcznym Card Game dziurkacz klubu! Wersja kolekcjonerska zawiera:

  • Integrated Strategy Guide
  • Dazzling Bonus Content
  • Trzy tryby umiejętności
  • Unikalne fabule puzzle
  • Osiągnięcia

Gra Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition pobierz


Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition do Pobrania
Dysk: MB
  • SystemPC: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Gra jest kompatybilna 32/64-bits

Gra Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition Gra Bezpłatne Bezpłatne pobieranie Angelica Weaver: Catch Me When You Can Collector’s Edition
Poleć grę znajomemu
Spodobała Ci się gra? Podziel się nią z innymi! Powiadom swoich znajomych, skopiuj i wyślij im poniższy link do gry na forum, gg lub inny komunikator, niech oni też się dobrze bawią!

Wstaw link do tej gry na swojej stronie, blogu lub forum: